Albaylift Asansör Firması

Albaylift Asansör Firması

Albaylift Asansör Çeşitleri; Albaylift, kurulduğu günden bu yana kalite odaklı yaklaşım doğrultusunda faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda  teknolojik gelişmelere açık olan sektörün önde gelen asansör şirketlerinden biridir. Ayrıca işinde deneyimli ve uzman çalışan kadrosu sayesinde bütün süreçlerde siz değerli müşterileri için hizmet vermektedirler. Albaylift asansörleri TSE, CE, MMO tescilli olarak üretilmekte olan oldukça kaliteli ve modern ürünlerdir.

Asansör Şirketi

Firma bünyesinde üretilen birçok farklı kategoride asansör çeşidi bulunmaktadır. Bunlar yük asansörleri, araç asansörleri, engelli lift ve asansörleri, makaslı yük platformu, insan asansörleri, katlı otopark, araç platformu ve daha birçok çeşit bulunmaktadır. Asansör çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.albaylift.com/ linkine tıklayarak şirketin web sitesine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Günümüzde artış gösteren araç sayısı beraberinde otopark ihtiyacını da ortaya çıkarmıştır. Çoğu binalarda otopark için yeterli alan bırakılmadığı için binaların üst katı yada bodrum katları otopark kullanımı için ayrılmaya başlanmıştır. 1000 kilogram – 5000 kilogram yada daha üstü kapasiteli olabilecek araç asansörleri binaların üst katında yada bodrum katında otopark olarak kullanılabilme olanağı sağlamaktadır.

Albaylift Asansör Çeşitleri

Yarı açık platform şeklinde makine sınıfına girmesi sebebi ile uygulayıcıların imalat esnasında Makine Emniyet Yönetmeliği’ne göre dikkate alınmalıdır. Albaylift Araç Asansörü elektrikli palangalı yada hidrolik olarak yapılmaktadır. Araç asansörlerinin hidrolik olarak yapılması hem daha uygun hemde sorunsuz çözümdür. Asansörün genişliği müşterinin talebine bağlıdır. Araç asansörleri hidrolik silindirlerin kolon boyunca hareketi ve platform hareketi ile gerçekleşmektedir.

Albaylift iletişim adresi aşağıdaki gibidir:

Yelken Plaza B Blok Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Kat:2 No:289/21 Pendik/ İSTANBUL

Yük asansörlerinin; hidrolik yük asansörü, halatlı yük asansörü gibi çeşitleri vardır. Asansörlerle yükünüzü yada araçlarınızı bir seviyeden diğer bir seviyeye kolay ve emniyetli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Bunun için sizlere çözüm oluşturacak asansörlerin imalatını yapmaktadır. Aynı zamanda yük asansörlerinizi projelendirir, teklif verir. Teklif formunu hazırlayabilmesi için yük kapasitesi, minimum ve maksimum yükseklik ve asansörün ebadı bildirilmesi gerekir. Gerekli bilgileri alması üzerine en uygun sisteme sizinle birlikte karar verilir ve teklifler sunulur. Asansörler; temel üzerine yada temel içerisine montaj yapılması imkanları vardır. Her ton ve her ebatta hidrolik yük asansörü ve halatlı yük asansörü özel olarak üretilmektedir.

shifir