Albaylift Asansörleri Hakkında

Albaylift Asansörleri Hakkında

Albaylift Asansör Firması; Gelişen teknoloji ve alım gücünün artması ile çoğalmış olan araç sayısı, otopark problemini de yanında getirmektedir. Her geçen gün değerlenen bölgelerde binaların etkin kullanımı için araziyi doğru ve tasarruflu bir şekilde değerlendirilmektedir. Maliyeti yüksek ve çok alan kaplayan rampaların yerine araç asansörleri yada otopark sistemleri kullanılmaya başlanmıştır.

Kısa seyir mesafeleri için hidrolik sistemler tercih edilebilmektedir. Aynı zamanda günlük yaşantımızda dişlisiz senkron motorlu, enerji verimliliği yüksek ve yağ gerektirmeyen motorları ile çevre dostu sistemler de tercih edilebilmektedir.

Albaylift Araç Asansörü, Katlı Otopark, Engelli Asansörü, İnsan Asansörü imalatı yapan köklü ve kurumsal bir firmadır. Ayrıca fiyat teklifi almak için iletişime geçiniz.

Albaylift Asansör’ün yük asansörü ve tüm hizmetleri için  hemen tıklayın.

Albaylift Asansör Firması

Firma sizlere en etkili ve faydalı çözümler sağlayacak hizmetler sunmaktadır. Aynı zamanda araç asansörü, makaslı yük asansörü üretiminde sektöründe adını duyurmayı başarmıştır. Araç asansörünün gerektiği projelerinizin hazırlanması için gerekli ölçüler için irtibata geçebilirsiniz.

Albaylift yük asansörü emniyetli bir şekilde eşyalarınızın ya da ağır yüklerinizin sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Gelişmiş ve aynı zamanda bir o kadar güvenlidir. Hidrolik sistem ve kumanda modu sayesinde arıza oranı düşüktür. Hidrolik asansörün kendi ağırlığından yararlanılır. Bu şekilde aşağı iniş için enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Bu sayede düşük güç tüketilmesi sağlanmaktadır.

Albaylift araç platformu şirketinin yük asansörleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve yük taşıma işlemleriniz için destek almak isterseniz bağlantı metnine tıklayabilirsiniz.

Son yıllarda katlı otoparkların çoğalması sonucu, araç asansörlerine olan ihtiyaçta da büyük oranda artış gerçekleşmiştir.

Hidrolik Yük Asansörü

Hidrolik yük asansörü;. Asansörlerde halatın kullanılması durumunda halatın görevi şu şekildedir: Sürtünmenin verdiği yardım ile beraber yükü kaldırmak olmadığı için halatlarda aşınma ve yıpranma söz konusu değildir.

Albaylift Hidrolik Yük Asansörü’nde motor sadece yukarı çıkış için çalışır ve aşağı inişte motor çalışmaz. Hidrolik yük asansörleri çalışma sırasında çok sessizdir. Çalışma ortamlarında motor sesini duymanız imkansızdır. Elektriğin kesildiği durumlarda ilave sisteme gerek yoktur. Çünkü otomatik katına gelir ve kurtarma sistemi bulunur. Deprem ve yangın olaylarına karşı da emniyetlidirler.  Bunun için makine dairesi alt katta olduğundan yangın gibi olaylarda ulaşımı kolay sağlanmaktadır.

shifir