All Home Avm Ve Ürünleri

All Home Avm Ve Ürünleri

All Home Avm yaklaşık olarak 20 yıl önce kurulmuş olan mobilya satışı yapan AVM dir. Kurulduklarından bu yana vazgeçmedikleri temel prensipleri olduğunu sile getirmektedirler; Çalışanları ve tüketicilerin mutlak memnuniyet Tüketicilere  özel tasarımlar yaparak, minimalist mekanlara çözüm sunan mobilyalar üreterek ve satış sonrası memnuniyete önem göstererek “musmutlu aileler” anlayışlarını sürdürmeye devam etmekteler. Çalışanları için uygun ortam hazırlanarak olabildiğine şeffaf bir firma olarak huzurlu bir ortam anlayışı ile, mutlu personel mutlu müşteri güdüsünü sağlamak onlar için çok önemlidir. İnandıkları bu temel yapı taşlarını bozmazlar ise firma daha güzel günlere nesilden nesile ilerleyecektir. All Home için en büyük mutluluk, her yeni evde, mutlu yaşamlara kapı aralamaktır.

All Home Avm, yatak odası takımları, baza, baza başlığı, halı, kesme halı, kilim, koltuk takımları ve aksesuar olmak üzere pek çok ürünü mevcuttur.

Bazaların kullanımı;

Evdeki yatak, yorgan, çarşaf, yastık ve kıyafetlerin ortalıktan kaldırılabilmesi için bayanlara kolaylık sağlayan bazalar evlerde vazgeçilmez hale gelmiştir. Geniş evler artık daha da küçük hale gelmiş, kullanılan eşyalar da çok büyük olamıyor. Bu yüzden kullanımı kolay ve az kullanılan eşyaların konulabilmesi için bazalar üretilmeye başlamıştır.

Çoğu zaman kullanılmayan eşyalar dağınık görüntülere sebebiyet göstermektedir. Baza kullanım açısından hem kolay hem de dolapların rahatlamasına yardımcıdır. Bazalar olmasaydı eşyaların yerleşmesinde ciddi sıkıntılar olabilirdi. Örneğin; kış mevsimi bitti ve gardıropta yer alan kaba kıyafetlerin yerini artık daha ince ve narin kıyafetlerle değiştireceksiniz. Kışlık kıyafetleri belli bir dönem kullanmayacağınız için bazaların altına yerleştirebilirsiniz. Hatta vakumlu hurçların içine yerleştirilen eşyaların havası alındıktan sonra bazanın altına yerleştirdiğinizde yer tasarrufu da yapabilirsiniz.
Bazalar, hanımların ev düzenlemesinde ayrı yer tutmaktadır. Misafir için kullanılan nevresimler, yastıklar, kıyafetler vs. temiz ve düzenli bir şekilde uzun süre kalabilir.

Bazalar çok fazla tercih edilmektedir. Sizinde tarzınıza uygun modeller için All Home AVM’yi ziyaret edebilirsiniz.

All Home AVM ürünleri için; mobilya maltepe, halı maltepe, baza maltepe, kesme halı maltepe,yatak maltepe, mutfak masası maltepe yazarak google da aramanız yeterlidir. Detaylı bilgi içim web sitesini ziyaret ediniz.

,,

shifir