Bursa Chester Koltuk Modelleri

Bursa Chester Koltuk Modelleri

Chester koltuk modelleri en çok tercih edilen modeller arasındadır. Yaklaşık 400 yıl önce yapılan bu koltuk modelleri ilk başta deri kullanılmıştır. Kızıl kahve, koyu kahverengi ve siyah renklerinde tasarlanan chester koltuk modelleri kapitone dikiş detayları ile tamamlanmaktadır.  Bu tasarımın çıkış zamanı toplumun belirli kısmı hedef alınmış olsa da yıllar içinde tasarımın popülerliği ve şıklığı yaygın olmaya başlamıştır.

Uzun yıllar chester koltuk modelleri dikkat çekici bir şekilde dekorasyonda ilk başlarda deri olarak kullanılsa da günümüzde derinin yanı sıra nubuk, kadife ve farklı kumaşlarda kullanılmaktadır. Tasarımı zaman içinde değişmiş bile olsa zımba düğmeler, kavisli kol tasarımı ve kapitone detayları ile chester koltuk takımları en popüler tasarımlardandır. Bursa inegöl mobilyası firmaları chester tasarımlarını en güzel şekilde yapmaktadırlar.

Chester modeller genellikle dekorasyonda takım olarak değil de tek parça olarak tercih edilmektedir. Fakat farklı kumaşların kullanıldığı kanepe modellerini bir arada kullanarak hoş bir atmosfer yaratabilirsiniz.

shifir