Forces Araç Asansörleri

Forces Araç Asansörleri

Binalarda araç asansörü kullanarak garajlardaki rampalardan kurtulmak mümkündür. Araç asansörü kullanarak gereksiz yere alan kaybetme durumunu ortadan kaldırmaktadır. Asansörlerin kapıları isteğe göre yarı otomatik ve tam otomatik olarak tasarlanabilmektedir. Araç asansörleri; sessiz çalışır, maksimum ekonomi ve minimum bakır gerektirir.

Her geçen gün büyüyen ve kalabalık hale gelen şehirlerde nüfus ile birlikte artan araç sayısı otopark ihtiyaçlarını artırmaktadır. Ancak artan araç sayısına karşın binalarda yeterli otopark alanı yoktur. Bundan dolayı binaların üst veya bodrum katları otopark olarak kullanılmaya başlamıştır. Forces Makina Araç asansörü firması bu alanda kaliteli bir hizmet vermektedir.

Araç asansörü güvenli bir şekilde binaların üst katlarını ve bodrum katlarını otopark olarak kullanmaya olanak sağlamaktadır. Bu sayede de hem otopark alanınız daha verimli hale gelecek hem de yapının kullanım alanı artacaktır. Yol, rampa gibi alan kayıplarını da binalara geri kazandırmakta ve özel imalatlar ile müşteri istekleri doğrultusunda projelendirilip imalatı yapılabilmektedir. Araç asansörlerinde kaliteli, güvenli ve kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Aynı zamanda araç platformu hizmeti de vermektedir.

shifir