Forces Hidrolik Yük Asansörü Hakkında

Forces Hidrolik Yük Asansörü Hakkında

Hidrolik yük asansörü; kaldırma kapasitesi ile pek çok parça yağ içinde çalıştığı için aşınma ve yıpranma olasılığı düşüktür. Makinenin içinde kullanılan yağ uzun ömürlüdür. Halatın kullanılması durumunda, halatın görevi yerine getirmesi ile sürtünme ile beraber yükü kaldırmak olmadığı için kasnak ve halatlarda aşınma olmamaktadır.

Hidrolik Yük Asansörü

Hidrolik yük asansörünün motoru sadece yukarı çıkışlarda çalışır. Fakat aşağı inişlerde hiç bir şekilde motor çalışmaz. Ayrıca çalışırken çok  sessiz çalışmaktadır. Aynı zamanda çalışma ortamlarında hiç bir şekilde motor sesi duyulmamaktadır. Elektrik kesintisi durumlarında ise ilave sistemine gerek olmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemi mevcuttur. Ayrıca yangın ve  deprem olaylarına karşı çok emniyetlidir. Yangın hallerinde hidrolik yük asansörleri makine dairesi alt katta olduğundan ulaşımı basittir.

Forces Makina Araç Asansörleri

Gün geçtikçe sürekli artmakta olan araç sayısı ile beraber otopark ihtiyaç talepleri de artırmıştır. Genellikle günümüzde binaların alt katları veya üst katları artık otopark olarak kullanılmaya başlandı. Araç asansörü 2000 kg — 3000 kg ya da daha üst kapasitede olacak şekilde imalatı yapılmaktadır.  Ayrıca araç asansörleri bodrum katlarını ya da binaların üstünü otopark olarak kullanmaya olanak sağlamaktadır.

Asansörlerinin kapıları tam ya da çarpma kapı diye de isimlendirilen yarı otomatik şekilde de yapılabilmektedir. Bazı yerlerde araç asansörü iç kabin kapısı kullanılmaz. Ama araç asansörünün yapılmasında dikkat edilecek husus ise Asansör Yönetmeliği kapsamında kapalı olarak tasarım yapılmışsa kabin kapısı zorunlu olmaktadır.

Forces asansörlerinin kalitesi sahip olduğu kalite belgeleri ile de kanıtlanmıştır. Ayrıca müşteri memnuniyetini önemseyen ve kalite odaklı yaklaşım sergileyen firma, çalışmalarını da bu ölçüde titiz ve çabayla yapmaktadır. Makaslı lift ve yük asansörü de üretmektedir.

Sizler de Forces asansörlerinden yararlanmak isterseniz, şirketin https://www.forcesmakina.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hatta ilgili web siteye hızlı bir erişim sağlamak için web sitesinin linkine tıklayabilirsiniz.

O halde hemen Forces Makina ile iletişime geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com

shifir