Forces Makina Firması

Forces Makina Firması

Forces Makina Firması Hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz. Firma.kurulduğu günden bu güne kadar son teknoloji asansörler ve edinmiş olduğu tecrübelerle siz değerli müşterileri için profesyonel bir hizmet vermektedir. Ayrıca müşteri memnuniyetine çok fazla önem vermektedir. Bunun için büyük bir özen ve çabayla çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Forces asansör ayrıca araç asansörü, yük asansörü ve makaslı lift ürünlerini kaliteli malzemelerden  üretmektedir.  Bu sayede eşyalarınızın güvenli bir şekilde katlar arsında taşınması sağlamaktadır.

Bu nedenle yük asansörü, araç asansörü ve makaslı lift için hemen Forces Makina ile irtibata geçiniz.

Yük Asansörü Nedir

Kullanım alanına göre yük asansörü farklılık göstermektedir. Örneğin binada yer alıyor ise mobilya vb. gibi eşyalarınızın ya da ağır büyük makinelerinizin katlar arasında daha hızlı ve hasar görmeden problemsiz bir şekilde taşınmasını sağlayan teknolojik sistemlerdir.

Forces asansör firmasının web sitesini inceleyerek asansör çeşitlerine göz atabilirsiniz. Bu sayede yük asansörleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca, aşağıda ki telefon numaralarından müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Böylece detaylı fiyat bilgi alabilirsiniz.

Forces Makina yük asansörü hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Forces Makina | Yük Asansörü İmalatı ve Yük Platıformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Forces Makina Firması Hakkında

Platform kaldırma kapasitesi pek çok parça yağ içerisinde çalıştığı için yıpranma olasılığı çok düşüktür. Makine içinde kullanılan yağlar çok uzun ömürlüdür. Halatın kullanıldığı zamanlarda halatın görevi; sürtünme yardımıyla beraber yükü kaldırmak olmadığından kasnak ve halatlarda aşınma olmamaktadır.

Hidrolik yük asansörü çalışırken motor yalnızca yukarı çıkış için çalışmaktadır. Fakat aşağı inişte motor çalışmamaktadır. Çalışırken oldukça sessizdir. Öyle ki çalışma ortamlarında hiç bir şekilde motor sesi duyulmaz.. Elektrik kesintisi olduğun durumlarda ilave sisteme gerek duyulmaz. Böyle durumlarda otomatik katına getirme ve kurtarma sistemleri  mevcuttur.. Yangın ve deprem gibi olumsuz durumlara karşı da güvenlidir. Hidrolik yük asansörlerinin makine dairesi alt katta yer aldığından yangın durumlarında ulaşımı çok kolaydır.

shifir