İnegöl Mobilya Vadi ‘nin Köşe Koltukları

İnegöl Mobilya Vadi ‘nin Köşe Koltukları

Bursa’nın İnegöl ilçesinde olan firmamız 2007 yılından beri faaliyetini sürdürmektedir. İnegöl mobilyası imalatını yapmasının yanında satışını hem mağazasında hem de internet sitesinde online şekilde gerçekleştirmektedir.  Günün trendlerini takip eden firmamız her zevke ve tarza uygun mobilyalar yapmaktadır. Ürettiğimiz mobilya ürünleri yatak odası takımı, yemek odası takımı, koltuk takımı, köşe koltuk takımı, genç odası takımı, çocuk odası takımı ve mobilya yan ürünleri olan aksesuarlar bulunmaktadır. İnegöl Mobilya Vadi ‘nin Köşe Koltukları her zevke ve tarza göre üretilmektedir.

İnegöl Mobilya Vadi ‘nin Köşe Koltukları

Ürünlerimiz özellikle inegöl mobilya ve inegöl koltuk kategorisinde olan ürünlerdir. Aynı zamanda köşe koltuk takımlarımız da her zevke ve tarza göre modeller mevcuttur. Peki köşe koltuk takımlarını nasıl kullanabiliriz?

Köşe koltuk takımlarımız bir bütün halindedir ve  salonumuzu köşe koltuk takımları ile uyarladığımız zaman bize zorluk çıkartabilir ama bu sorun değil gelin size köşe koltuk takımları ile dekorasyon fikirleri verelim.

Modern,Sade,Ferah

Bu tür köşe takım modeli altı kişinin rahatça oturabileceği, gerekirse daha fazla bile insanın sıkışmadan sığacağı geniş bir model.

İki köşeli devasa koltuklar

Bu köşe koltuk alışageldiğimiz L koltuklardan değil, onu yerine iki köşeye ve daha çok oturma alanına sahip U koltuklardan. Koltuğun her iki ucunda da sırtı olmayan birer kısım var ve uzanarak televizyon ya da film izlemek için ideal. Genellikle bu tür u şeklindeki köşe koltuk takımını büyük salonlarınızda kullanmanız gerekebilir.

Küçük alanlar için Küçük Köşe takımları

Küçük ev dekorasyonunda en sık önerdiğimiz mobilyalardan biri de köşe koltuk takımlarıdır. Kaybedilecek hiçbir köşe olmaması gereken, ölü alanların mümkün olduğunca aza indirildiği küçük evler için ideal olan köşe koltuk takımları çok yer kaplıyormuş gibi görünse de aslında en fazla oturma alanını en az yer kaplayacak şekilde tasarlandıkları için küçük evlere özellikle tavsiye edebiliriz. Firmamızın en çok tercih edilen köşe koltuk takımı ise Castello Corner 315*315 cm modelidir. Farklı köşe koltuk takımı modelleri için https://www.inegolmobilyavadi.com/kose-koltuk-takimlari linkimize tıklayarak görebilirsiniz.

İmalatını yaptığımız tüm ürünler firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Seçtiğiniz ürünlerin kumaş renklerinde ve iskelet renklerinde istenirse değişiklik yapılmaktadır. Yapılan değişiklikten dolayı fark olursa fark fiyata yansıtılmaktadır.. Ürünlerimizde hiç bir şekilde alerjik özelliği yoktur. Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim
İnegöl Mobilya Vadi

İnegöl Bursa Karayolu Üzeri 4. Km. İMOTİM MOBİLYA AVM Giriş Kat

İnegöl/Bursa

+90 224 711 69 64

+90 544 238 69 64

semihaladag16@hotmail.com

shifir