Koltuk Örtüsünün Kadınların Hayatındaki Yeri

Koltuk Örtüsünün Kadınların Hayatındaki Yeri

Koltuk; günlük hayatta konforu ve rahatlığı ile evlerin demirbaşıdır. Çok kullanılan eşya olması ile de kirlenmesi çok doğaldır. Koltuğun ömrünü uzatmak için koltuk örtüsü kullanılabilir.
Koltuk örtüsü seçerken, kaymayan kumaş olmasını tercih edebilirsiniz. Devamlı oturulup kalkılması durumunda örtü dağınık duracak ve devamlı toplanmak isteyecektir. Koltuğunuza uygun provalarla örtü dikimleri daha sağlıklıdır.
Hijyen açısından daha kolaydır. Örtü çıkarıldığından dolayı makinede kolayca yıkanabilir ve uzun ömürlü kullanılabilir. Hatta koltuğunuzun orijinal örtüsü eskimeyecek, yıpranmayacak ve kirlenmeyecektir. Bu demek oluyor ki temizlik yükünüz biraz daha hafifleyecek.
Çoğu zaman çocuklu bayanlar tercih ediyor. Bilirsiniz çocuklar ellerindekini dökebiliyor, sürebiliyor. Maalesef koltuklar kirleniyor. Annelerin işlerini kolaylaştırmak için kaçınılmazdır koltuk örtüsü… Artık İnegöl Mobilya Firmaları leke tutmayan kumaşlar ile koltuk takımlarını kaplamaktadır. Bu sayede koltuk örtüsü kullanmaya gerek yoktur.

shifir