Koltuk Takımı Çeşitlendirmesi !!!

Koltuk Takımı Çeşitlendirmesi !!!

Bambu Koltuk Takımları  modelleri bulunduğu ortama sıcak görünümlerle farklı seçenek özelliğiyle yaz aylarında   özellikle açık hava mekanlarının değişilmez seçenekleri arasında yer almaktadır. Bambu Koltuk Takımları 2’li ve 2’li  tekli model ve sehpadan oluşan klasik konsept seçenekleriyle farklı dekor ürünleriyle  ile genişletebilir. Özellikle Geniş, Rahat ve Desen minderler detaylarla  fark yaratan modeller arasında ortama  şıklık katmaktadır.

Bambu Koltuk Takımları Özellikle,

  • Kış bahçelerinde
  • Balkon veya teraslarda
  • Havuz başında
  • Bahçelerde

Kullanılmakta ve bulunduğu ortama sağladıkları güzel görünüm ile kullanılan alanda sıcak ve samimi bir hava etkisi vermektedir. Son dönemlerde inegöl koltuk takımları  halinde de piyasada yer alan ürünler yaz sıcaklığında serinleten desenler ile renkli ve büyük şemsiyelerin altında modern bir ortam yaratılmasına katkı sağlamaktadır.

 Üstü cam kapmalı olan  Genelde  2 katlı bölmeden oluşan sehpalar üzerinde  serin içeceklerin konması için ideal bir ortam yaratmaktadır. Genel olarak minder renklerin uyumu açısından beyaz veya ekru ile tamamlanması ürünün özelliklerinin daha net bir şekilde ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

 

shifir