Asansörler Hakkında

Asansörler Hakkında

Asansörler Hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak için Forces Makina firmasının müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz. Forces Asansör, 2010 yılından bugüne kadar pek  çok asansör çeşitleri ile hizmet sunmaktadır. Forces makina araç asansörü, arabaların yüksek katlı olan otoparklarda katlar arasında yukarı ya da aşağı hareket etmesini sağlayan teknolojik sistemlerdir. Garantili ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bu sayede araçlarınızın hızlı ve emniyetli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Günümüzde araç sayısının hızla artması ile otopark ihtiyacına ihtiyaç duyulmuştur. Binalarda ise maalesef otopark için yeterli alan bulunmamaktadır. Bu nedenle binaların üstü veya bodrum katları otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır. Aynı zamanda araç asansörü 2000 kg — 3000 kg ya da daha üst kapasiteli üretilebilmektedir. Ayrıca araç asansörleri binaların bodrum katlarını veya üstünü otopark olarak kullanmaya olanak sağlamaktadır.

Forces Makina Araç Asansörleri

Asansör günlük hayatta hastanelerde, alışveriş merkezleri, fabrikalar, depo ve yüksek yerlerde en çok ihtiyaç duyulan teknolojik bir sistemdir. Aynı zamanda müşterilerinin istek, talep ve beklentileri hususunda 100 kg ile 10 ton arasında değişen kapasitelere göre özel yük asansörlerinin üretimini yapmaktadır. Ayrıca istenilen tonaj ve ölçüde değişen kapasitelere sahip araç asansörü üretimi ,tasarımı ve montajını gerçekleştirmektedir.

Forces Makina Asansörleri, araç ve yük asansörleri ile araçları ve yükleri taşımak için üretmektedir. Aynı zamanda montajını da gerçekleştirmektedir. Yük ve araç asansörleri sıklıkla hastaneler, depolar çok katlı depo, alışveriş merkezleri ve fabrikalarda dikey ulaşım hizmeti için çözümler sunmaktadır.
Forces Asansör ile iletişime geçmek için:

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com
  • https://forcesmakina.com

Asansörler Hakkında

Hidrolik yük asansörünün kaldırma kapasitesi ile pek çok parça yağ içerisinde çalışması gerçekleşmektedir. Bu nedenden ötürü yıpranma ve aşınma olasılığı oldukça düşüktür. Ayrıca makine içerisinde kullanılmakta olan yağ uzun ömürlüdür. Halat kullanılması durumunda halatın görevi sürtünme yardımıyla beraber yükü kaldırmak olmadığından halat ve kasnaklarda aşınma olmaz.

Hidrolik yük asansörünün çalışmasında motor yalnzca yukarı çıkışta kullanılır. Motor aşağı inişinde çalışmaz  Bu asansörün çalışma sistemi çok sessizdir. Motor sesi çalışma ortamlarında hiç bir şekilde olmaz. Aynı zamanda elektrik kesintisi olma durumlarında ilave sistemine gerek olmadan otomatik kata getirme ve kurtarma sistemi vardır. Ayrıca yangın ve deprem olaylarına karşı güvenli ve emniyetlidir. Hidrolik yük asansörlerinin makine dairesi alt katta bulunduğundan yangın durumunda ulaşımı daha kolay olmaktadır.

shifir