Forces Makina

Forces Makina

Forces Makina Asansörleri, müşteri ve kalite odaklı çalışmalarında teknolojik gelişmeleri takip eden kurumsal bir firmadır. Bu sayede sektörün aranan firmalarından biri olmayı başarmıştır. Ekibinin en alt kadrosundan en üst kadrosuna kadar kalifiye çalışanları sayesinde bütün süreçlerde siz değerli müşterileri için hizmet vermektedirler. Forces asansörleri en kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

Forces Makina Asansörleri

Firma bünyesinde üretilen farklı kategoride asansör çeşidi bulunmaktadır. Bunlar araç asansörleri, yük asansörleri, engelli lift, hidrolik yük asansörleri, tır rampası, makaslı lift, makaslı yük platformu, insan asansörleri, katlı otopark, araç platformu ve daha birçok çeşit bulunmaktadır. Asansör çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için https://www.forcesmakina.com/  linkine tıklayarak şirketin web sitesine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Forces asansörler, kurulduğu günden bugüne kadar her zaman müşteri ve kalite odaklı olarak çalışmıştır. Türkiye‘de yapmış olduğu kaliteli ve güvenilir ürünler ve hizmetlerle tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Asansörler tamamen müşterinin istediği ebat ve kapasitede üretilmektedir. Forces makina üretimini yapacağı her yeni asansör ürününü özel bilgisayar programları ile test etmektedir. Bu sayede daha asansör imal edilmeden önce, oluşabilecek hataların önüne geçebilmektedir.

Arama motorlarında  arama yaptırarak veya oluşturulmuş olan  bağlantı üzerine tıklayabilirsiniz. Bu sayede Forces Araç Asansörü şirketinin internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Böylelikle burada asansörler ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Forces Makina Araç Asansörü Firması irtibat adresi aşağıdaki gibidir:

  • 08502411025
  • 0532 785 44 65
  • info@forcesmakina.com
  • Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL

Asansörde Kalite Belgeleri

Forces Makina kurucusunun yurt dışı ve de yurt içi deneyim ve bilgi birikimlerini gerçek hayata olumlu bir şekilde aktarmaktır. Aynı zamanda insan yaşamına pozitif bir katkı sağlamak amacı ile kurmuş olduğu bir asansör şirketidir. Forces asansörleri son kalite malzemeler kullanılarak üretimi yapılmıştır. Hatta bu asansörler birçok kalite belgesini almaya hak kazanmıştır.  Forces asansör yük asansörü kalite belgeleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır

  • ISO 9001:2015
  • Saklama Beyanı
  • Uygunluk Onayı
  • AT Uygunluk Beyanı
  • Elektrik Güvenlik Test Raporu

Forces yük asansörleri, ağır malzemeler ve paletlerin özellikle yüksek kata sahip olan binalarda katlar arasında taşınmasını sağlayan sistemlerdir. Yük asansörleri dışında farklı asansör çeşitlerinin de hizmetleri verilmektedir. Bu hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz.

shifir