Doğru Giyim

Doğru Giyim

İNSANLARIN üzerinde iş görüşmelerinde toplantı da olumlu bir etki bırakabilmek için dış görünüşe gereken özeni göstermek gerekmektedir. Giyimimiz dışa olan yansımamızdadır. Özellikle yeni girdiğiniz bir ortamda insanlarla tanışırken giyiminiz karşınızda bulunan insanların sizin hakkındaki fikrini fazlasıyla etkileyecektir. Modaya uyumlu ve kendinize yakışan kıyafetleri tercih etmeniz sizinle ilgili fikirlerin olumlu olma olasılığı ciddi anlamda artacaktır.. Kullandığınız çantadan takılarınıza ve ayakkabılarınızda kadar giyiminizi tamamlayan her türlü araç sizin dışa olan yansımanıza olumlu veya olumsuz etki yaratcaktır. İnsanların dikkatini çekmek ve sizi dinleyip sözlerinize önem vermelerini istiyorsanız giyim konusunda her zaman daha hassas göstermelisiniz. Bu sayede kısa süre içerisinde dikkat çekmeyi başarabilirsiniz.

Doğru giyim ve önemini vurgulamak gerekirse; taşıdığınız çantanın renginden modeline kadar pek çok detay insanların bilinçaltına sinyaller göndermektedir. Bu nedenle her ayrıntıya daha dikkat etmeniz gerekmektedir.

Doğru uyumu yakaladığınızda gönderdiğiniz sinyaller hakkınızda iyi düşülmesini sağlayacak ve bunun size olan dönüşü ise olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Toplum içindeki saygınlığınızı arttırmak için sizde giyim konusunu en doğru şekilde gereken adımlar hakkında bilgi edinmeli ve trendleri takip etmelisiniz…

shifir