En Kaliteli Mobilyalar

En Kaliteli Mobilyalar

En Kaliteli Mobilyalar; inegöl mobilya ile sektöründe adını duyurmuş bir firma olan Mobilyanız İnegölden; İnegöl’de ve Türkiye’de kalitesi ile kendini kanıtlamıştır. Hatta mobilya sektöründe her geçen gün gelişen ve değişen modayı takip etmektedir. Yeni modelleri müşterilerine sunmaktadır.

Mobilyanız İnegölden; aynı zamanda Türkiye’nin her yerine ve dünyanın çoğu ülkesine mobilya satışını yapmaktadır. Mobilya modelleri ve çeşitliliği ile en gözde firma olmayı başarmıştır. Koltuk takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları, duvar üniteleri, çocuk ve genç odası takımları gibi bir çok kategoride ürünlere sahip olması ile müşteri portföyünü genişletmektedir. Garantili ve birbirinden şık mobilya modellerini Mobilyanız İnegölden’in online satış sitesinden incelemeniz mümkündür. Hatta detaylı bilgi almak için de müşteri temsilcileri sizlere yardımcı olacaktır.

Asalet Koltuk Takımı

Özellikle Bursa ‘da inegöl mobilya mağazaları arasında önemli bir yer edinmiş olan Mobilyanız İnegölden mağazası, yüzlerce çeşit ve kategorilerde mobilya takımları ile sizlere hizmet vermektedir.

Mobilyanız İnegölden Asalet Koltuk Takımı inegöl mobilya hakkında bazı bilgileri sıralayacak olursak eğer:

  • Şık tasarımlı koltuk takımının kumaşı silinebilir kumaştan üretilmiştir ve de kumaş rengi müşteri isteğine göre değiştirilebilmektedir.
  • Koltuk takımının ayakları gürgen ağacından üretilmiştir.
  • Süngeri 28 Dns standart özelliğine sahiptir ve bu 28 dns süngeri sayesinde çok konforlu bir oturum keyfi vermektedir.
  • Koltuk takımı 2 tane üçlü ve 1 tane sehpadan oluşmaktadır.
  • Sandık ve yatak özelliği bulunmamaktadır.

En Kaliteli Mobilyalar

Bursa özellikle inegöl mobilya ile ünlü şehirlerden biridir. Türkiye’de kalitesi ve her bütçeye uygun ekonomik fiyatları ile adını duyurmuştur. Bu sayede İnegöl Mobilya sektöründe yeni evlenecek çiftlerin tercihi Mobilyanız İnegölden olmuştur. Çünkü Mobilyanız İnegölden’de kişilerin tercih ettiği ve fazlasıyla memnun kaldığı köklü firmalar arasında lider konumdadır. Mobilyanız İnegölden firması günümüz dünya mobilya modasını ve yeniliklerini takip ederek üretimlerini en kaliteli şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Yemek odası takımları, yatak odası takımları, köşe koltuk takımları, duvar üniteleri, çocuk ve genç odası takımları gibi kategorileri vardır. Yüzlerce mobilya modeline sahip olması sebebiyle Mobilyanız İnegölden müşterilerinin gönlünü fethetmeyi başarmıştır. Aynı zamanda satın almış olduğunuz koltuk takımlarının kumaş renginde ve kumaş türünde değişiklik yaptırabilirsiniz. Konforlu, kullanışlı ve birbirinden kaliteli Mobilyanız İnegölden yemek Odası Takımları için online satış sitesini inceleyebilirsiniz. Kısacası merak ettiğiniz herhangi bir konu olduğunda müşteri temsilcileri ile telefonla görüşebilirsiniz.

shifir