Ümraniye Oto Ekspertiz Firması Hakkında Bilgi

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması Hakkında Bilgi

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması Hakkında; Dr oto ekspertiz firması uzun yıllardır hizmetinizdedir. Ümraniye oto ekspertiz; yeni almak üzere olduğunuz 2. el aracınızın tüm detaylarıyla incelenip gözle görünen yada görünmeyen tüm kusurları gün yüzüne çıkarmaktadır. Gerçekten neyi satın aldığınızı bilmenize ve aklınızdaki tüm soruların yanıtlarını bulabilmenize oto ekspertiz raporu ile ulaşabilirsiniz. Bu sayede ekspertiz raporu ile sizde aracı alıp alabilmeme kararını kolay bir şekilde verebilirsiniz. Ümraniye oto ekspertiz %100 bilgisayarlı tarafsız ve güvenilir raporlama hizmetleri ile güvenilir bir şekilde irtibata geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve iletişim için aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul

0555 067 61 32

info@otoekspertizumraniye.com

www.otoekspertizumraniye.com

Ekspertiz Firmaları

Oto Ekspertiz Ümraniye firması 10 yıldır oto ekspertiz hizmeti vermektedir. Araçlarınızın  ön muayene ve ekspertiz işlemlerini bağımsız bir şekilde yaparak raporlarını hazırlamaktadır. Aynı zamanda konusunda eğitimli ve uzman bir ekiple çalışmaktayız. Oto Ekspertiz Ümraniye Firmaları test aşamalarında hep yanınızda.

Tüm marka araçların son teknoloji test  cihazları ile kusursuz ve %100 doğrulukta ekspertiz işlemlerini yapmaktayız. Bununla birlikte hazırladığımız raporları tüm detayları ile sözlü ve yazılı bir şekilde rapor hazırlamaktadır. Böylelikle müşterilerimize sunmaktayız. Çünkü yaptığımız kusursuz raporlama sayesinde 2.el araç alırken hata yapmanızı, zaman kaybını ve değerinden fazla ücret ödemenizi önlemiş oluruz.

Ayrıca Full Oto Ekspertiz, Boya Kaporta Ekspertiz,Motor Mekanik Ekspertiz olmak üzere testlerimiz bulunmaktadır.

Aracınızı profesyonel ellere emanet ederek, aracınızın geçmişine dair her şeyi işinde uzman kaporta ustalarımız ile öğrenin.

Ümraniye araç ekspertiz, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip detaylı oto ekspertiz raporu düzenlemektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşu ve ikinci el oto test check-up merkezi olarak geçmektedir. Kısacası, Firma otonuzun tüm testlerini yapmaktadır.

2007 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Ümraniye araç ekspertiz, bugün ülke çapına yayılmış bayi ağı ile birçok yerli ve ithal aracın alım – satım öncesi ekspertizini bağımsızlık ilkesiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması Hakkında

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Kısacası, detaylı bilgi için firma ile irtibata geçiniz.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul

0555 067 61 32

info@otoekspertizumraniye.com

shifir