Evora Masaj Koltuğu

Evora Masaj Koltuğu

Wollex Masaj Koltukları ‘nın Evora modeli şık duruşu ve de gösterişi ile bulunduğu mekanlara zenginlik katmaktadır. Rahat ve geniş oturum yapısı ile kişiler için uygun bir koltuk olarak ön plana çıkmaktadır. Kullanıcı koltuğa oturduğunda ilk önce vücudunun taraması başlamaktadır. Kişilerin omuz yüksekliği ölçümünün sonrasında masaj işlemi başlayacaktır.

Evora model masaj koltuğu ile masajın doğru noktalara yapılması hedeflenmektedir. Zero Gravity özelliği sayesinde de kullanıcı kanın vücutta en rahat şekilde dolaştığı pozisyona getirilmektedir.

Bununla birlikte rahatlık açısından en uygun olacak pozisyon kişilerin isteyeceği şekilde kumanda aracılığı ile ayarlanabilmektedir. Zero Space özelliği sayesinde de koltuğun arka bölümünde yatış mesafesi bırakmaya gerek olmayacaktır. Evora masaj koltuğu geriye doğru yatarken aynı anda ileriye doğru hareket ederek yatış için olacak mesafeyi koltuğun ön kısmından kullanmaktadır. Evora ve diğer ev tipi Wollex Masaj Koltukçum masaj koltukları ürünlerini incelemek için Wollex Masaj Koltukları sitesini ziyaret edebilirsiniz.

shifir