Hasta Yataklarının Faydaları

Hasta Yataklarının Faydaları

Hasta Karyolası Kiralama; ile yatağa bağımlı olacak kişilerin yatakta geçireceği süreyi konforlu ve hijyenik bir şekilde geçirmesini sağlamaktadır. Hastaların hastanelerde yaşadığı konforu evlerinde de yaşaması için Hasta Yatakları firması; hasta karyolası kiralama hizmetini vermektedir. Hastaların tedavisini destekleyecek hareketlerin kolay bir şekilde yapılmasını sağlayan, hastanın oturabilmesi, yatabilmesi, yemek yiyebilir pozisyona gelmesi ve dönebilmesi için hasta karyolaları oldukça yardımcı olmaktadır.

Hasta yatakları ve karyolaları kumanda ile yada manuel olarak hareket ettirilebilmektedir. Hastalarının iyi bir tedavi süreci geçirebilmesi için hasta yakınları kiralama hizmetinden yararlanmaktadır. Hastaların kısa süreli yatağa bağımlı olmasında kiralama hizmeti verilirken uzun dönem yatacak kişiler için de hasta yatakları satılmaktadır.

Hastaların kan dolaşımlarının düzene girmesi için masaj koltuğu da sıklıkla tercih edilmektedir. Bu sayede hasta yakınları ev tipi masaj koltuğu alarak hastalarının konforunu sağlamaktadır.

shifir