Herkesin Zevkine Göre Salonlar

Herkesin Zevkine Göre Salonlar

Misafir gelmediği takdirde girilmeyen salonları geride bıraktık ve artık salonlar da oturma odalarının yerini almış durumdadır. Salonlar dekorasyonda en çok özenilen oda olma özelliğini hiç kaybetmemiştir. Salonlarımızda farklı dekorasyon yaparak hem kendimiz hem de misafirlerimiz için konforlu, şık ve estetik ortamı sağlamak istiyoruz.

Salonda kullanılan koltuk takımı ya da mobilyalar ilgi çekici olabilir. Özellikle de mobilyalarınız İnegöl Mobilya Firmaları gibi bilindik firmalardan alınmış ise…  Ancak onları kullanarak şıklık yaratabilmek ve salonda bütünlük oluşturmak önemlidir. Salonunuzu daha şık ve kullanışlı hale getirmek için küçük değişiklikler yapabilirsiniz.

Göz alıcı süs eşyalarını seviyorsanız kesinlikle gümüş aksesuarları kullanmak hoşunuza gidecektir. Modern evlerde ağırlıklı olarak gümüş ve bronz aksesuar kullanımı oldukça yaygındır. Salon duvarında gümüş detaylara sahip ayna kullanabilirsiniz.

Canlı çiçekler her zaman ortam enerjisini yükseltiyor, hem hoş kokusu hem de görüntüsü ile kişiye ve misafirlerine kendini iyi hissettiriyor. Örneğin; bir ortanca çiçeği, büyüleyici kokusu, gösterişli görünümü ve diğer çiçeklere göre daha dayanıklı olması ile çoğu kişi için tercih sebebidir.

Son dönemlerde nötr renklere sahip koltuklar çok fazla tercih edilmeye başladı. Sadelik hoşunuza gidiyor olsa da bir şekilde onları hareketlendirmek salonunuza ayrı bir hava katacaktır. Baskılı minderler kullanarak koltuklarınızda bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Salonda kullanılan halılar da eskisi gibi yaşam alanlarının her yerini kaplamıyor. Duvar diplerine kadar kaplanan halıların yerini aksesuar olarak küçük halılar aldı. Bu sebeple aksesuar olarak kullanılan halının ilgi çekmesi gerekiyor ki salonunuz daha şık görünsün.

shifir