İsteklere Kolay Ulaşma Sanatı

İsteklere Kolay Ulaşma Sanatı

Kişisel Gelişim konularına ilgisi olan ve yer çekimi gibi fiziksel olgulara inanan biri olarak   “hayattan istediklerinizi ve beklentileriniz olgusunu  gerçekleştirmek için çaba sarf etmeye ne dersiniz” birgün mutlaka bu hayal dediklerine ulaşacaksın. Hayatımızda olmasını istediğiniz kişileri objeleri yaratabilmek için “ilk önce hayal edip bu kavramları elde etmek için neler yapmalıyım mı düşünmeliyiz.” Tabiki bazen Belli bir noktada’dan sonra  yetenekler konuşur.

Mutlu huzurlu severek çalıştığınız iş, yaptığınız iş karşılığında aldığınız para araba, sizi , daha güzel ve cesur hissetirecek uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir davayı , başarılı bir avukat olarak kazanmak yetenek ve tecrübeyle olacak bir yetenek…

Hayat’tan ne isterseniz isteyin bunu kendinizi geliştirerek tercrübe kazanarak  yapmak size bütün kapıları daha kolay açacaktır emin olun. Derler ya yılların tecrübesi konuşuyor.

Bir yöntemi çekim yasalarıyla açıklamak gerekirse; birşeyi yetiştirecek üstün fikirlerle başladığınızda, enerjiniz ve kendinize olan güven düzeyinizde artacak emin olun. Kendinizi hayalinizdeki olmak istedğiniz  kişi olarak görmeye başlayacaksınız ve değişen ruh ve bedene bağlı olarak hayatınıza o kapsamdaki olayları ve insanlarıda çekmeye başlarsınız. Eğer pozitif açıklamak gerekirse; “beynin gerçek olanla gerçekmiş gibi olana aynı ya da benzer ölçüde tepki verdiği” kuralı diye bir şey vardır.

Öğrenmeyi İstediğiniz bir fiziksel aktiviteyi daha çabuk ve kolay öğrenmek için  topluluk önünde sık sık yaparak sahne fobisi olmadan yada  hayal ettiğiniz işi, çok çalışarak yada özel hayatınızdaki ilişkiyi iki tarafta fedakarlıklar da bulunarak, istediğiniz o pahalı spor aracı yada o pahalı markadaki elbiseyi almak için… Sınır yok, kendinizi geliştirmek için ve  kendinize yatırım yapmak için…

Kendini Yenileme Sanatından Püf Noktalar Sizce Nelerdir?

1.Hayal edin ve evrene ve çevrenize bu enerjiyi aşılayın.ve Fırsatları değerlendirin.

2.Hayallerinizi Detaylandırın, Nasıl bir mekandasınız ve  yanınızda olmasını istediğiniz kimler var, nasıl bir giyim tarzınız var, Gittiğiniz ortamda müzik ve koku ambiyansı nasıl ? Detaylara  kendinizi tamamen bırakın ve  o anı yaşayın.

Boyfriend’inizle beraber şık mekanda keyifle şaraplarınızı yudumlarken yada yeni terfi aldığınız işinizi ve yeni arabanızı kullanırken hayal edin.

Üzerinizde nasıl bir kıyafet ve ayakkabınız var ve , nasıl yürüyorsunuz, nasıl konuşuyorsunuz.

3.Şimdi yukarıda saydıklarımı keyifle hissedin.Hissetmek önemlidir. yaşadığımız an için.

4.Hayal ettiğiniz detaylar tablosuna kendinizi dahil edin

5.Her olayın bir sonucu vardır.ve sonuçlara odaklı bir hayata endeksleyin kendinizi.

6,Hayal ettiğiniz hayata karşı tepkiler verin kendi iç dünyanızda YAŞASIN BAŞARDIM diye,

Ve Hayatınızda azda olsa kendinize bonuslar verin ve kendinizi ödüllendirin… Kişisel gelişiminiz için Bahçeşehir yaşam koçu ile irtibata geçerek kendinize bir iyilik yapabilirsiniz.

shifir