Kadın ve Erkek İçin Takılar

Kadın ve Erkek İçin Takılar

Takılar günümüzde kadınlar için ne kadar vazgeçilmez aksesuarlar olsa da artık erkekler de çok fazla takı kullanmaya başlamışlardır. Bir çoğumuz erkeklerin küpe, bileklik, kolye, yüzük taktığını görmekteyiz. Bunun yanı sıra iş toplantılarında veya özel davetlerde kol düğmesi, gömlek iğnesi ve broşlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Eski tarihten bu yana insanlar kadın olsun erkek olsun aksesuarlarında takıyı kullanmışlardır. Zamanın şartlarına göre değişkenlik gösteren takılar eskiden hayvanların dişinden, kürkünden, tüyünden yapılırken günümüzde teknolojinin de ilerlemesiyle çok fazla değerli taş ve madenden yapılmaya başlanmıştır. Pek çok zümrüt, pırlanta, elmas, inci gibi değerli taşlar kullanılırken, altın, gümüş, bronz madenlerden kullanılarak da şekil verilmektedir.

İnsanların tarzlarına ve zevklerine göre takılarda şekil almaktadır. Çünkü her kullandığımız giysi, mobilya gibi takılarda bizim kişiliğimiz hakkında bilgi vermektedir. Bazı kişiler sadeliği severken bazıları daha uçarı şeyleri sever. Bazıları klasik şeylerden hoşlanırken bazıları mistik ya da mitolojik şeyler ilgisini çeker. Kısacası, her zevke ve tarza göre takılarda değişmektedir.

Mistik, mitolojik ve ikonik takılar geçmişten günümüze kadar hep ilgi çekmiş ve halen bazı kullanılan sembollerin güç, şans bilgelik ve bereket getirildiğine inanıldığı için halea kullanılmaktadır. Canan Yolaç’ın kendi markası olan cananyolacstamboul’da mistik, ikonik ve mitolojik özel tasarım takıları görebilirsiniz. Koleksiyonunu genelde bu stilden yana kullanan Canan Yolaç tasarımlarında fil, yılan, ejderha, şahmeran, denizatı, zürafa, balık, çiçek, siyam kedisi, uniq olmak üzere pek çok figür kullanmaktadır.

İkonik tasarım kol düğmelerinden, mistik tasarım küpelere, mitolojik tasarım kolyelerinden ikonik tasarım yüzüklere pek çok ürün bulablirsiniz. Geniş ürün yelpazesine sahip cananyolacstamboul kadınlar kadar erkekleri de düşünerek onlar içinde tasarımlar yapmıştır. Bunlar kol düğmeleri, gömlek iğnesi, broş ve rozettir.

Tasarımlarında ikonik tasarım kolye, ikonik tasarım küpe, ikonik tasarım bileklik, ikonik tasarım rozet, ikonik tasarım gömlek iğnesi, ikonik tasarım rozet, ikonik tasarım broş, ikonik tasarım yüzük, ikonik tasarım tasma, mistik tasarım kolye, mistik tasarım küpe, mistik tasarım bileklik, mistik tasarım rozet, mistik tasarım gömlek iğnesi, mistik tasarım rozet, mistik tasarım broş, mistik tasarım yüzük, mistik tasarım tasma, mitolojik tasarım kolye, mitolojik tasarım küpe, mitolojik tasarım bileklik, mitolojik tasarım rozet, mitolojik tasarım gömlek iğnesi, mitolojik tasarım rozet, mitolojik tasarım broş, mitolojik tasarım yüzük, mitolojik tasarım tasma olmak üzere pek çok ürün vardır.

shifir