Koltuk Takımlarında Nubuk Deri Temizliği Nasıl Yapılır?

Koltuk Takımlarında Nubuk Deri Temizliği Nasıl Yapılır?

Deri mobilyalar, günümüzde şık bir görünüm sunduğundan ve kolayca temizlenebildiğinden çok sayıda kişinin tercihi oluyor.  Ancak her ne kadar anlık bir kirlenme rahatlıkla temizlense de belirli periyotlarda yapılması gereken temizlik işlemlerinde kişilerin çok dikkatli olması gerekiyor.

İlk olarak deri koltukların temizlenmesi işleminde çok fazla su kullanılmaması gerekiyor. Eğer kullanılması şart ise de sonrasında çok iyi bir biçimde kurutulmalı. Aksi takdirde deri koltuğunuzun yüzeyinde çatlamaların oluşması kaçınılmaz oluyor.

Deri koltukların yüzeylerinde bulunan kirler için piyasada özel olarak satılan ve deri temizliği için kullanılan temizlik malzemelerinin kullanılması önerilir. Bu ürünlerin arka kısımlarında yer alan talimatları uygulayarak deri koltuklarınızı, koltuğunuza minimum seviyede zarar vererek temizleyebilirsiniz. inegöl mobilya vadi’nin modern koltuk takımları kategorisinde kumaş ve renk seçeneği yapabilme imkanınız vardır ve eğer sizleri derinin yoracağını düşünüyorsanız kumaş seçebilirsiniz.

shifir