Tarafsız Dr Oto Ekspertiz Firması

Tarafsız Dr Oto Ekspertiz Firması

Dr Tepeüstü oto ekspertiz firması Ümraniye’de yer almaktadır. Konusunda uzman kişiler tarafından aracınıza gerekli tüm işlemler yapılmaktadır. Yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübeye güvenerek aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. Ayrıca araçlarınızla ilgili teknik bilgiye sahip personeller ile kusursuz hizmet vermeyi her daim bir görev olarak benimsemiştir. Aynı zamanda her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren profesyonel personeli ile kaliteli hizmet vermektedir. Modern ekipman ve cihazlar ile sizlere hizmet vermektedir. Kaliteyi hız ile birleştiren oto ekspertiz Ümraniye ile  irtibata geçebilirsiniz. Bu sayede araçlarınızın tamirini, bakımını ve onarımını yaptırabilirsiniz.

Oto Ekspertiz

2.el araç alırken çok dikkat etmeliyiz. Aracın başından kaza geçmiş mi kaportası boyanmış mı frenleri ne durumda bunlar ilk düşündüklerimiz. Oto ekspertizler ikinci el bir aracın ne durumda olduğunu size en küçük ayrıntılarına kadar bildirirler. Bundan dolayı aracınızı baktırdığınız oto ekspertiz çok önemlidir. Çünkü ekspertizin raporlarına göre o aracı alıp almamaya karar veririz.

Ümraniye oto ekspertiz aracınızın motoruna, beynine, frenlerime, kaportasına , aracın başından kaza geçmiş mi ve bunun dışında daha pek çok  şeye bakarak size hem yazılı hem de sözlü olarak rapor vermektedir. Pilot Garage bünyesinde yeni nesil teknolojik araçlar ile hizmet vermektedir.

Oto ekspertiz ümraniye olarak, aracınızın testlerini en kısa sürede çok fazla bekletmeden yapmaktayız. Bu hizmetten almak için  web sitesine tıklayınız.  Böylece detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dr Oto Ekspertiz Ümraniye Firması

Firma Ümraniye ve çevresinde ekspertiz hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Ümraniye oto ekspertiz alanında uzman ve profesyonelleşmiş personelleri ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik hizmetler vermektedir.

Dr oto ekspertiz müşterilerinin memnuniyetini ve kolay ulaşımı sağlamak adına İstanbul’un hemen her yerinde bayilerini açmıştır. Sürekli personellerinin eğitim almasını sağlayan, tüm bayilerindeki cihazlarının bakımını yaptıran Dr oto ekspertiz kaliteli hizmet için sürekli çalışmaktadır.

2. el araç satın almak isteyen kişiler alacakları araçla ilgili tüm arıza ve sorunları bilmek zorundadır. Bu sebeple araçların motorunu, beynini, frenini, kaza durumunu, boyasını, kaportası ile ilgili ekspertiz raporu ile kolaylıkla öğrenmektedir.

shifir