Ümraniye Oto Ekspertiz Hizmeti

Ümraniye Oto Ekspertiz Hizmeti

Ümraniye  oto ekspertiz; uzun yıllardan beri Ümraniye ve çevresinde güvenilir araç ekspertizi hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda Ümraniye araç  ekspertiz şubesi Dr Oto Ekspertiz’e bağlı bir kuruluştur. Yeni almak üzere olduğunuz 2. el aracınızı tüm detaylarıyla incelemektedir. Aynı zamanda görünen yada görünmeyen tüm kusurları ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca  anlaşılacak şekilde raporlarını çıkarmaktadır. Bu şekilde satın alacağınız aracın tüm geçmişini öğrenerek neyi satın alabilmek üzere olduğunuzu görürsünüz. Böylelikle karar vermeniz daha da kolaylaşacaktır. Ayrıca aklınıza takılan her türlü sorulara yanıt bulabilirsiniz. Böylece doğru bir karar vermiş olacaksınız. Ümraniye  oto ekspertiz hizmeti ile tüm araçların tüm testleri yapılmaktadır. Böylece alacağınız aracın ne durumda olduğunu görebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve ekspertiz hizmeti için: yalnızca ümraniye oto ekspertiz hizmetleri linkini tıklayarak aracınız için yapılacak tüm testleri görebilirsiniz.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul

0555 067 61

info@otoekspertizumraniye.com

www.otoekspertizumraniye.com

0216 365 01 06

Ekspertiz Firmaları

Oto Ekspertiz Ümraniye firması 10 yıldır oto ekspertiz hizmeti vermektedir. Araçlarınızın  ön muayene ve ekspertiz işlemlerini bağımsız bir şekilde yaparak raporlarını hazırlamaktadır. Aynı zamanda konusunda eğitimli ve uzman bir ekiple çalışmaktayız. Oto Ekspertiz Ümraniye Firmaları test aşamalarında hep yanınızda.

Tüm marka araçların son teknoloji test  cihazları ile kusursuz ve %100 doğrulukta ekspertiz işlemlerini yapmaktayız. Bununla birlikte hazırladığımız raporları tüm detayları ile sözlü ve yazılı bir şekilde rapor hazırlayarak müşterilerimize sunmaktayız. Çünkü yaptığımız kusursuz raporlama sayesinde 2.el araç alırken hata yapmanızı, zaman kaybını ve değerinden fazla ücret ödemenizi önlemiş oluruz.

Ayrıca Full Oto Ekspertiz, Boya Kaporta Ekspertiz,Motor Mekanik Ekspertiz olmak üzere testlerimiz bulunmaktadır.

Aracınızı profesyonel ellere emanet ederek, aracınızın geçmişine dair her şeyi işinde uzman kaporta ustalarımız ile öğrenin.

Ümraniye araç ekspertiz, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip detaylı oto ekspertiz raporu düzenlemektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşu ve ikinci el oto test check-up merkezi olarak geçmektedir. Kısacası, Firma otonuzun tüm testlerini yapmaktadır.

2007 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Ümraniye araç ekspertiz, bugün ülke çapına yayılmış bayi ağı ile birçok yerli ve ithal aracın alım – satım öncesi ekspertizini bağımsızlık ilkesiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ümraniye Oto Ekspertiz Hizmeti

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Kısacası, detaylı bilgi için firma ile irtibata geçiniz.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul

0555 067 61 32

info@otoekspertizumraniye.com

https://www.otoekspertizumraniye.com/

0216 365 01 06

shifir