Bi Oto Ekspertiz Ümraniye

Bi Oto Ekspertiz Ümraniye

Ümraniye oto ekspertiz firması olarak bilinen Bi Oto ekspertiz Ümraniye; Ümraniye  başta olmak üzere İstanbul’un hemen her semtinde de bayileri bulunmaktadır.

Firma; motor testi, fren testi, beyin testi, kaporta boya incelemesi ve değişen parça olup olmadığının tespiti gibi bir çok inceleme gerçekleştirmektedir. 2. el araç satın almak isteyen kişiler için profesyonel hizmet sunan Bi oto ekspertiz Ümraniye ile irtibata geçerek sizde hemen hizmet alabilirsiniz.

Firma; son teknoloji cihazları ve alanında uzmanlaşmış personelleri ile kaliteli ve ekonomik hizmetler sunmaktadır. Aracın tüm detaylarıyla incelenmesi sonucunda yazılı bir rapor oluşturulmaktadır. Oluşturulan rapor uzman personeller sözlü bir şekilde aktarmaktadır. Bu sayede kişi aracı alıp almama konusunda daha net bir karar verebilmektedir.

Oto Ekspertiz Firmaları

Oto ekspertiz firmaları aracınızın her noktasına bakarak ve son teknolojik cihazlarla testler yaptıktan sonra size detaylı bir rapor vermektedir. Aracınızı son teknolojik cihazlarla test ederek çok kısa süre içerisinde hem sözlü hem de yazılı olarak rapor vermektedirler.

Yatırım yaparken alacağınız aracın her bir detayını en ince ayrıntısına kadar bilmek herkesin hakkı. Boyası var mı değişen parçası var mı kazası mevcut mu hasar kaydı var mı ve daha onlarca sorunuza yanıt bulabileceğiniz raporlama sistemi en teknolojik araçlarla Bi oto ekspertiz Ümraniye’de. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için Bi oto ekspertiz web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Araç ekspertiz ile araç çekicilerin arasında bir çok fark vardır. Araç ekspertiz genellikle araçta değer kaybı ile ilgili tespitleri yapar. Fakat araba çekiciler yolda kalmış aracın trafiğin ortasından alınıp sorunlarının giderilmesi için ilgili servise götürülmesini sağlar.

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması

Bi oto ekspertiz Ümraniye Merkez ile profesyonel bir şekilde oto ekspertiz hizmeti verilmektedir.  Aynı zamanda alanında uzmanlaşmış olan kişiler inceleme, test, tetkik ve değerlendirme yapmaktadır. Oto ekspertiz hizmetinin tamamı son teknoloji bilgisayarlı cihazlarla yapılarak detaylı bir oto ekspertiz raporu oluşturmaktadır. Satın almayı düşündüğünüz araçlar hakkında doğru bilgi sahibi olunmasını hedeflemektedir. Böylece yatırımınızı doğru ve kusursuz bir araca yapmanız konusunda yardımcı olmaktadır.

Ümraniye oto ekspertiz, son teknoloji cihazları ile tüm gerekli tetkik, analiz ve incelemeleri yapmaktadır. Sonuç olarak aracın mevcut durumu hakkında size yazılı rapor oluşturmaktadır. Aynı zamanda sözlü bir şekilde rapor uzman personeller tarafından aktarılmaktadır.

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış, mesleki yeterliliğe sahip uzman ve profesyonel ekip arkadaşları ile çalışmaktayız.  Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

shifir