Dpfmac Partikül Temizleme Makinası Özellikleri

Dpfmac Partikül Temizleme Makinası Özellikleri

Diesel Particulate Filter Cleaning Machine, kabinli ya da açık ihtiyacınıza göre farklı özelliklerde profesyonel ürünlerin satışını gerçekleştiriyor. Sektördeki dev açığın kapanmasında büyük rol oynayan  Dpf Cleaning Machine“Doğru çalışmalar yaparak harekete geçtiğimiz makinelerimizle yeni bir marka yaratarak bu sektörde yerimizi almış bulunmaktayız.

Dünya standartlarına uygun belgeleri olan, müşteri odaklı hizmet anlayışı, estetik ve aerodinamik tasarımı ile pratik kullanımlı makinelerimizle fark yaratmak için buradayız.” diye belirtiyor. Tüm Dünya Ülkelerine satış gerçekleştiren firma işini büyük bir özen ve titizlik ile gerçekleştiriyor.

Dpf Mac Çınar Makine Dpf mac Lıne 2100 machine  özelliklerinden bahsedeceğiz ;

Sıcak ve soğuk olmak üzere iki kademeden oluşmaktadır. 4500 Wattlık bir rezistansla sıvı haznesinde 20 dakikada 85 santigrat dereceye çıkartılan suyun içerisine yeterli miktarda ilaç katılmaktadır. Bir motor yardımıyla emilen sıcak ilaç borulardan ve partikül filtre içerisinden geçirilir ve aynı zamanda partikül filtresine su debisi kadar çarpma işlemi uygulanmaktadır. Partikül filtresinden çıkan ilaçlı su süzgeçten geçerek sıvı haznesine ulaşır. Bu işlem temizlik bitene kadar devam etmektedir.

Temizlik işlemi bittikten sonra durulamak maksadıyla şehir şebekesinden makineye bağlı olan su aynı yollardan geçerek soğuk su haznesine boşalır ve haznenin tahliye kısmından makineye dışına atılır.

Dpfmac Partikül Temizleme Makinası Özellikleri Nelerdir?

  • 150 cm’e kadar partikül ve katalizör bağlama özelliği
  •  40..80 mm çapa kadar bağlama aparatları
  •  Su akış hızını otomatik elektrikli vana ile ayarlama özelliği
  •  Su akış gücü max. 0-12 bar özelliği
  •  Sensör ile tank ve su seviye kontrol sistemi
  •  Rezistans koruma sensörü
  •  220 volt AC çalışma (İsteğe bağlı 220V)
  •  5-10 bar arası kompresör ile çalışma
  • Temizleme esnasında yumuşamış olan kirliliği hava desteği ile dışarı atabilme. Kabinli makinemizde kullanılan tüm metal parçalar 304 paslanmaz çelik ve diğer parçalar ise sektörde kendini kalitesi ile ispatlamış markalar tercih edilmiştir. Bu nedenle de kalite ön plana çıkmıştır.

Particulate Filter cleaning machine hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Daha Fazla bilgi ve detaylar İçin İletişim numaraları aşağıdadır.

DPFMAC İstanbul, Turkey
Tel: +90 212 321 20 09
GSM: +90 554 182 11 09
Email: info@dpfmac.com

Bulgaria
T&T Trade Ltd
Bulgaria
Velingrad
+359 888 520 135
tt_trade@abv.bg
T.Metkov

Ukraine
м-н “Шинний Ряд”
www.vip-shina.com.ua
Phone : +38067 442 97 98
Phone : +38095 068 36 07

shifir