İnegöl Mobilya Vadi’yi Tanıyalım

İnegöl Mobilya Vadi’yi Tanıyalım

2017 yılında Bursa nın İnegöl ilçesinde faaliyete başlayan İnegöl mobilya vadi den yapmış olduğu çalışmalar ve başarılı pazarlama çözümlemeleriyle kısa sürede sektörün inegöl mobilya firmaları arasından en iyileri arasına girmeyi  başarmıştır. Piyasadaki arz talebini iyi bir şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten bir firmadır.

Mobilyada tüm çeşit ve alternatifi sizlere sunan firmamız Koltuk takımları Yemek odaları Çocuk ve Genç Odaları Yatak odaları yada isterseniz paket seçenekler halinde hazırlamaktadır. Düğün alışverişinizi paket seçeneği halinde almanız düşük bütçeyle alışveriş yapanlar için en elverişli yöntem tabi su size kalmış seçtiğiniz mobilyalar ile de uygun paketler oluşturmak mümkün.

Firma size bir çok konuda da destek çözümlenemeyen sorunlarınız da iade kabul ediyorlar bunun da her firmanın olduğu gibi belli başlı kuralları var elbette

Satın aldığınız mobilyalar  ile ilgili Teknik destek veya ilgili personel tarafından çözülemeyen bir probleminiz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır .

Ürünleri orijinal ambalajında geri gönderimini sağlayın. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın bu ürünlere nakliye esnasında zarar gelmesini engelleyecektir.

Firmanın ürünlerinden biri olan Açelya Yemek Odası ve Açelya Yatak Odası Özellikleri;

İnegöl Mobilya Vadi Açelya Yemek Odası Takımı ve Odessa Koltuk Takımı Birbirinden Şık İnegöl Mobilyalar için Firma ile iletişime geçebilirsiniz. Açelya yatak Odası Takımı karyolası baza olarak kullanılabilmekte ve geniş depolama hacmine sahip olduğu için büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Karyola ayakları yerden yüksek olduğu için  kolay temizlik ve şık görüntü sergilemektedir. Karyola ayakları nikels kaplamadır Boy aynasına sahip şifoniyeri ve organizer çekmeceleri ile düzenli olmak artık kullanımı çok daha kolay. Ahşabın sıcaklığını ve estetiğin göz dolduran halini yatak odalarınızda hissedebilirsiniz.

Açelya Yemek Odası Takımı 1 Adet Konsol Ve 2 aAdet Ayna, 1 Adet Yemek Masası, 4 Adet Sandalye Ve 1 Adet Benchten Oluşmaktadır Döküm kulplara sahip olan takım ahşap ile metalin harika kombinasyonunu sizlere uyum içerisinde sunulmaktadır. Masa açılabilir sandalye kumaşı leke tutmaz hem şık hem konfor bir arada sizler için.

Türkiye’nin her yerine nakliye imkanı sunan firma geniş ürün yelpazesi ve sunduğu hizmet ile İnegöl’ün sayılı firmaları arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyeti ve geri dönüşlerini en iyi şekilde değerlendirip çözüm odaklı çalışan firmaların arasındadır. Sizlerde İnegöl mobilyanın namını duyup oradan alışverişinizi tamamlayacaksanız ürünlerine https://www.inegolmobilyavadi.com linkine tıklayarak bir göz atmanızı tavsiye ederim.

İLETİŞİM:

0 544 238 69 64
0214 711 69 64
ADRES:
İnegöl Bursa Karayolu Üzeri 4. Km. İnegöl Mobilya Vadisi Giriş Kat

shifir