Fırlatma Topu

Fırlatma Topu

Hep demişimdir Herkesin eğlence anlayışı gerçekten farklı, örneğin beni hiç bir güç kuvvet içerisinde adrenalin seviyesini barındıran oyuna alete korku evine ve bu gibi yerlere sokamaz bindiremez kullandıramaz.

Ben hayatımda bu şekilde gerçekten çok mutluyum bu şekilde hayatımı kaybetme riskim yok en azından. Tabi bu sporlar ve oyunlar ile ilgilenen onlarca arkadaşım var elbette onlara sonsuz saygımda var ancak konuşmalar sabit “Canım Korkma Ya ” “Ay çok Heyecanlı nasıl binmessin” ve türevleri Bunun imkansız olduğunu anlatmaya çalışssamda zevkler ve renkler asla tartışmaya açık değil işte.

Arkadaşlarımın ısrarına dayanamayıp Bostancı Lunaparka gittik ve ben daha yolda kalbim yerinden çıkacakmışçasına nefes almaya başladım ve herkesi uyardım ısrar yok yalnızca izleyecektim. Yeni bir oyuncak gelmiş herkes çığlık çığlığa izlerken yüreğimin ağzıma geldiğini hissettim asla abartmıyorum  “Fırlatma Topu” Denen bu garip alet oturduğunuz Koltuk ile birlikte sizi 130 metre havaya fırlatıyor!!!

Pardon ama canınıza kastınız mı var ? Top şeklinde bir kafeste koltuğa bağlı bu heyecanının mantıklı olduğunu kimse bana anlatamaz ama giden arkadaşlara iyi eğlenceler diliyorum tabi bu arada Akşam 18:00 dan sonra faaliye giriyor birde binmeniz için 4 Bilet almanız gerekiyor ve 2 kişilik Bol Adrenalinler…

shifir