Hasta Yatağı Kullanmanın Amacı

Hasta Yatağı Kullanmanın Amacı

Hasta yataklarında değişik fonksiyoneller bulunmaktadır. Hastaların yaşanılan fiziksel ve psikolojik durumlardan kurtularak yeniden ayağa kalkabilmesi için oldukça faydalıdır. Bazı hasta yatağı modelleri bazı özellikleri beraberinde getirmektedir. Bunlar içerisinde motor sistemleri önem taşımaktadır. Bütçelere bağlı ve hastanın durumuna bağlı olarak 1, 2, 3 yada 4 motor sayıları ile bir seçim gerçekleştirilebilmektedir.

Boyun bölgesinden yada ayak kısmı ile beraber aşağı ve yukarı hareket etme özelliğine de sahip olan hasta yatakları hastanın gerçekleştirebilmesi gereken günlük hareket ve aktiviteleri rahatlıkla yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda; serum askısı, yemek masası ve sağlam tekerlekleri olan farklı yatak modelleri için Safir Hasta Yatakları sizlere uygun fiyatlar sunmaktadır. Yatak altına yerleştirilmiş olan 360 dere dönüş yapabilen tekerlekler sayesinde mekanik yapısı ile odalara taşınılabilirliği kolaylaşmaktadır.  Hasta karyolası kiralama seçeneği de kullanabileceğiniz bir hizmeti de vardır. Kısa süreli yada uzun süreli hasta yataklarına sahip olabilirsiniz.

Hasta olmayıp da bel ve boyun ağrısı çeken kişiler evlerinde ev tipi masaj koltuğu sayesinde kolay bir şekilde rahatlayabilir ve vücutta kan dolaşımını düzenli hale getirebilir.

shifir