Kurtköy Oto Ekspertiz Firması

Kurtköy Oto Ekspertiz Firması

Kurtköy oto ekspertiz firması  ; Dr oto ekspertiz firması bünyesinde uzun yıllardır hizmetinizdedir. Kurtköy oto ekspertiz; almayı düşündüğünüz 2. el aracınızın tüm detayları ile incelenip gözle görünen veya görünmeyen tüm kusur ve arızaları gün yüzüne çıkarmaktadır. Gerçekten neyi satın aldığınızı bilmeniz ve aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilmenize oto ekspertiz raporu ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ekspertiz raporu sayesinde sizde aracı alıp alabilmeme kararını kolay bir şekilde verebilirsiniz.  Aynı zamanda %100 bilgisayarlı tarafsız ve güvenilir raporlama hizmetleri sunmaktadır.  Aynı zamanda detaylı bir şekilde bilgi almak için irtibata geçebilirsiniz.

Kurtköy Oto Ekspertiz Firması

Adres: Rüzgarlıbahçe Mah. Yeni Riva Yolu No:23
Beykoz İstanbul

Lokasyon: Harita Konumu ve Adres Tarifi

Mobil Telefon: 0542 577 56 91

Telefon: 0216 335 40 06

E-posta: info@drekspertiz.com

Oto Ekspertiz Ümraniye, müşteri memnuniyetine fazlası ile önem veren ve bu doğrultuda büyük bir titizlik içerisinde çalışmaya gayret eden kaliteli, tarafsız ve güvenilir bir şirkettir. Ekspertiz şirketi aracınız üzerinde çok kısa süre içerisinde bir sürü test işlemlerini yüzde yüz gerçeklik içerisinde gerçekleştirmektedir. Bu testleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Fren Testi
  • Süspansiyon Testi
  • Motor Testi
  • Boya Kaporta Testi
  • Elektrik Testi
  • Araç Ön Testi
  • Araç Alt Testi

Bu testler oto ekspertiz şirketinde oldukça uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. Test işlemlerinin fiyat bilgileri hakkında bilgi edinmek isterseniz eğer şirketin web sitesine yukarıda oluşturulmuş link aracılığı ile ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan telefon numarasını arayarak 7/24 müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Tel:  0 552 697 35 06

En Kaliteli Ekspertiz Hizmeti

Ümraniye oto ekspertiz araçlarınızı güvenle teslim edeceğiniz tarafsız işlem sağlayan bir Dr oto ekspertiz bayileri birbirinden farklı içeriklere sahip olan paketlerinden dilediğinizi seçerek gerekli olan desteğe sahip olabilirsiniz.

Aynı zamanda araç alım satımlarınızda alacağınız arabanın ne hasarı olduğunu inceleyerek rapor etmektedirler. Bu sayede aracınızın her türlü işlemleri lastik değişimi olup olmadığı gibi durumları kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Ümraniye’de ise Ümraniye araç ekspertiz firması ile irtibata geçerek randevu alabilirsiniz.

Dr Oto Ekspertiz Hizmetleri ve fiyat bilgilerini görüntülemek isterseniz web sitesini inceleyebilirsiniz. Bu sayede detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Hatta isterseniz şirketin telefon numaralarını arayarak müşteri yetkilileri ile de irtibat sağlayabilirsiniz.

shifir