Mobilium Avm Bursa’da

Mobilium Avm Bursa’da

Bursa İnegöl’de Avrupa’nın en büyük mobilya alışveriş merkezi olan Mobiliyum Alışveriş Merkezi  10 Mayıs 2015  tarihinde kapılarını alışveriş yapmayı sevenler için açmayı hedeflemiş ve Sektörün önde gelen İnegöl  Mobilya markaları ile birlikte bu merkezde toplanmış  ve

Mobilya sektöründe Türkiye’de adını zirvelere taşıyan İnegöl Mobilya, sürekli zirvede kalma, uluslararası pazarlarda faaliyetler gösterme ve mobilya sektöründe dünyada bir  lider olma sorumluluğuyla çok büyük bir adım atmaya hazırlanmıştır… Avrupa’nın en büyük Mobilya Alışveriş Merkezi Mobiliyum; 200 üretici markasını tek çatı altında toplayarak hem üreticiler, hem tüketiciler için güvenli, hesaplı ve üst düzey bir hizmet sunmaktadır.

Sizlerde İnegöl Mobilya Markası tutkunu iseniz;  Mobiliyum Alışveriş Merkezindeki mağazaları sizleri ürünlerle  tanışmaya davet ediyor.

Birbirinden farklı 2019 trend mobilya mağazalarını bünyesinde barındıran Mobilium size kapılarını açıyor ister evinizi sıfırdan kurun isterseniz var olan eşyalarınızdan sıkılmış olun İnegöl düğün paketleri fiyatları tam bütçenize göre üstelik 1 kuşta 3 kuş vurmuş oluyorsunuz Yatak Odası takımı,koltuk takımı ve yemek odası takımı içerisinde mevcut geç kalmadan fırsatlardan yararlanmak için İnternette kısacık bir sörf sonrası size uygun mağazayı bulabilir online mobilya alışverişi keyfine varabilirsiniz. Nasıl mı? İnegöl mobilya Vadi Mobilyanız İnegöl’den gibi bir çok firma orada sizleri bekliyor ancak Bursaya kadar gitmek istemeyenler için online satış fırsatı sunuyorlar. En güzel tarafı da seçeceğiniz koltuk ve baza kumaşlarını önce evinize gönderiyorlar ve siz oturduğunuz yerden seçim yapıyorsunuz kahvenizi yudumlarken evinizi dizayn ediyorsunuz da diyebiliriz.

İnegöl Mobilyasının her alanda genç odaları yatak odaları salon dizaynı evinize dair ne varsa dünya çapında büyük ölçüde ünlü olduğunu söylememize gerek yok sanırım kalitesi ve sağlam yapısı ile reklama ihtiyaç duymayan nadir sektörlerden biri. Keyifli Alışverişler…

shifir