Yaşam Alanı Dizaynı

Yaşam Alanı Dizaynı

Yemek Odaları

Çoğunlukla yemek masası takımları salonlara dahil edilmektedir. Bu durumda da sandalyeler masa derken salonunuzda çok fazla kalabalık ortamlar oluşturmuş olursunuz ancak farklı bir alternatif arıyor ve yemek odanızı da koyacak farklı bir yeriniz yoksa sandalyeler yerine bank kullanıp hem şık hemde alandan tasarruf edip derli toplu estetik mekanlar yaratabilirsiniz.

Gül Kurusu ve Krem Uyumunu Tercih Edebilirsiniz

Evinizde tamamlayıcı aksesuarlar şüphesiz ki perde ve halı seçimleriniz olacaktır. Standart renklerden sıkılıp dekorasyonunuza farklı havalar katmak ta istiyorsanız zıt renklere özellikle krem gül kurusu karışımını kullanabileceğiniz hem şık hem de modern görünmenizi sağlayacaktır. Mat siyah bir orta sehpa kullanabileceğiniz gibi açık tonlamalardan da faydalanabilirsiniz. Kullanabileceğiniz uygun renklerde halı ile oldu da bitti güle güle kullanın.

Pastel ton kullanımı sıcak ortamlar sunar hemde perde ve halı gibi aksesuarlarda kullandığınız takdirde ortama ferah ve aydınlık bir hava katmanızda yardımcı olacaktır.

Tüm Yemek odası Fikirleri Yaşam alanlarınız için En iyisi İnegöl Yemek Odaları diyebiliriz Bu konu hakkında detaylı bilgi ve iletişim için İnegöl Mobilya Vadi ile iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM
İnegöl Bursa Karayolu Üzeri 4. Km. İnegöl Mobilya Vadisi Giriş Kat
Telefon: +90 224 711 69 64
Telefon: +90 544 238 69 64
E-Posta: info@inegolmobilyavadi.com

shifir