En Popüler Yular Vogue

En Popüler Yular Vogue

Dünyada yüzlerce dergi mevcut genellikle herkesin bir dergi kültürü olması beklenemez kabul ediyoruz. Ancak öyle bir kesim var ki Dergilerden hayatı takip ediyor mobilya, giyim teknoloji modasından ilk önce onların haberleri oluyor.

Hele birde bu dergiler kalbur üstü kesime hitap ediyorsa mutlaka satın alınası şeyler tanıtılıyordur. Örneğin Vogue bakalım bu binleri peşinden sürükleyen Dergi Kime ait ve neler hakkında yazılar yayımlıyor.

Üç farklı yüzyılda dünya modasına yön verdiği söyleniyor Vogue’n yalanda değil hani son moda ondan soruluyor bugün 19 ülkede milyonlarca okurun en sevdiği moda dergisi olmayı başarmış durumda yani zirvede.

Condé Nast Publications yayını olan Vogue, 121 yıldır her biri tarihe geçen hafızalara kazınan moda çekimlerine  imza atıyor, moda sahnesinin yıldızlarını keşfediyor ve ün kazandırıyor. Rehberliği moda, stil ve güzelliğin sınırlarını zorlayıp okuyucuya en uygun durumda satışı gerçekleştirmek aslında, yaşamın her anında da bunu yapmaya devam ediyordevam ediyor. Vogue okurları yeni yeme içme alışkanlıklarını, uluslararası yetenekleri, sıra dışı yaşam hikayelerini, müzik ve film dünyasını, dünya metropollerindeki sosyal hayatı da yine Vogue’dan takip ediyor. Vogue, okurlarına bir yaşam biçimi sunuyor aslında hayat akışını etkiliyor ve hep en iyiyi aşılıyor. Ve bu sayede dergi dünyasındaki ulaşılamaz liderliğini koruyor bu elbette kaçınılmaz .

Vogue ilk yayınlandığı günden bu yana temel üç prensibinden ödün vermiyor: Görsel şölen. Kadınları merkezine alan bir üslup. Seçici, özgün bir bakış açısı sunuyor bir nevi kadınlara yardım ediyor ufuklarını genişletiyor ve diyor ki hep daha iyisi bir yerlerde bu şekilde seni bekliyor..

Vogue’un hikayesi kadınların hikayesi anlamını taşıyor sadece kadınlar okumuyor elbette ama hedef elbette kadınlar. Kazanılmış başarıların, keşfedilmeyi hak edenlerin, bilinmeye değer olanların, yaşamın ta kendisinin efsaneleri. Her ay milyonlarca kadın Vogue okuyor çünkü Vogue onlara bambaşka bir bakış açısıyla yeni bir dünyanın kapısını açıyor. Dergiyi doğan yayın grubu profesyonel bir kadro ile yayımlıyor İletişim Bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İçerik ve Yer Sağlayıcı

Doğuş Yayın Grubu A.Ş.
Ahi Evran Cad. No:4 34398 Maslak – SARIYER / İSTANBUL
0212 335 0000 – operasyon@ntv.com.tr

shifir