Sanat İçeren Ofisler

Sanat İçeren Ofisler

Sanatsal Ofis Ürünleri dizayn edilmiş Boş bir ofis yerine, masalarda heykellerin olduğu,  yaratıcı aksesuarlar ve duvar ünitelerinin  olduğu bir ofiste çalışmak  insanı oldukça keyiflendirir ve motivasyon etkisini Arttırır.. Sanatın her formu ofis ortamındaki üretkenliği ve huzuru artırmak anlamında oldukça önemlidir. Özellikle ofis duvarlarındaki modern dev boyut kanvas tablolar ofisin havasını değiştirir.

Ofis dekorasyonu için, nicelik bakımından öne çıkan bazı değerler vardır. Bu değerler şüphesiz sanatın ofis dekorasyonundaki yansımalarıdır. Yaratıcılığı ön planda tutacak ürünler; sadece iş yerinize değil, hayatınıza da pozitif bir değer katacaktır. Son zamanlarda rağbet görmeye başlayan sanatsal minimalist yaşam tarzının da benimsendiği tasarım ofisler de  göz yormayan dinlendirici  bir ortam sağlayacaktır.

Bazı Ofislerde Girişte Mutfak ve Çalışma alanları birlikte bulunuyor. Bu genellikle Amerikan Tarzıdır.Ve Stüdyo Tarzı Ofislerde kullanılmaktadır. Bu tarz ofislerde Ortama uyumlu dekoratif aydınlatmalar ve az sayıda bitki ile sadelik bozulmadan sanatsal  tasarım güçlendirilmiş olacaktır.

 

shifir